Profesionalus Kompiuterių, Mobiliųjų Telefonų ir Elektronikos Remontas bei Parduotuvė

Apie mus

Apie mus

Esame kiekvieno technologijų mylėtojo gelbėtojai, stebuklingos remonto burtininkai ir jūsų įrenginių šamanai. Elremontas - tai ne tik remonto įmonė. Mes esame kūrybiškos problemos sprendimo ir technologijų priežiūros meistrai, padedantys jūsų įrenginiams atgauti jų prarastą švytėjimą ir efektyvumą.

Mūsų kompetencija

Storės kompiuterinio pasaulio durys: Nuo galingų žaidimų monstrų iki patikimų darbo žirklės, mūsų remonto specialistai sugebės atkurti bet kokio tipo kompiuterį į jo pradinę puošmeną. Mobiliosios technologijos guru: Pažeistos ekranas, nepakankama baterijos talpa, arba tiesiog techninės problemos - niekas nėra per sudėtinga mūsų mobiliosios technologijos ekspertams. Stipriname ryšius: Interneto maršrutizatoriai, spausdintuvai, maršrutizatoriai - atstatysime jūsų ryšio spindesį net ir sunkiausiomis situacijomis.

Technologijų priežiūros mėgėjai: Net jei jūsų įrenginys nepraranda funkcionavimo, nuolatinis priežiūros ir atnaujinimų poreikis yra būtinas, kad jūsų technologija liktų top formos. Sukurkime tai, ką norime: Kartais standartinis įrenginys tiesiog neišpildo mūsų poreikių. Mūsų kūrybinga komanda gali kurti sprendimus, kurie atitiks jūsų unikalius poreikius.