Profesionalus Kompiuterių, Mobiliųjų Telefonų ir Elektronikos Remontas bei Parduotuvė

Kaip pagreitinti kompiuterį

Kaip pagreitinti kompiuterį

Štai keli patarimai, kaip pagreitinti jūsų kompiuterio veikimą:

1. Pašalinkite nereikalingą programinę įrangą. Atsikratykite perteklinių programų, kurios galėtų lėtinti jūsų kompiuterio veikimą. Tai galite padaryti per „Control Panel“ -> „Programs and Features“.

2. Valykite laikinus failus. Kompiuteryje kaupiasi laikini failai, kurie gali užkrauti sistemą. Naudojantis „Disk Cleanup“ funkcija, galite jų atsikratyti.

3. Nustatykite "no paging file" funkciją. Tai leis jūsų kompiuteriui greičiau įkrauti programas, naudodamas tiesiogiai kompiuterio atmintį.

4. Apsaugokite savo kompiuterį nuo virusų. Įdiekite patikimą antivirusinę programą ir reguliariai tikrinkite kompiuterį dėl virusų.

5. Padidinkite darbinės atminties kiekį. Dauguma kompiuterių greičiau veiks, jei turės daugiau RAM atminties.

6. Pašalinkite programas iš paleidimo sąrašo. Kai kurios programos gali būti nereikalingos paleidimo metu, todėl verta jas pašalinti iš paleidimo sąrašo.

7. Atnaujinkite kietojo disko talpą. Jei jums trūksta vietos diske, tai gali lėtinti jūsų kompiuterio veikimą. Galvokite apie kietojo disko talpos padidinimą ar išorinių duomenų laikmenų naudojimą.

Šie patarimai turėtų padėti pagerinti jūsų kompiuterio veikimą ir pailginti jo naudojimo laiką, be to, nereikės iš karto pirkti naujo kompiuterio. Top of Form